Březen 2015


10 tipů na překonání blogerské krize

24. března 2015 v 17:55 | Veronika |  Blog

- Nenapadá vás o čem psát, i když byste vážně moc chtěli? Ale prostě to nejde a žádná myšlenka, nápad, událost pořád nepřichází a vy jen sedíte u pc, trháte si vlasy a pořád do kola si říkáte, co bude dál?
Mám pro vás pár tipů, jak načerpat inspiraci o čem napsat.

1) WE HEART IT
Nevěřili byste, jak projíždění obrázku, motivačních fotek, citátů a nápadů tam najdete. Kolikrát si otevřu jen www.weheartit.com, projíždím stránku, stovky postů a přemýšlím, jak který k čemu využít.
Zkuste to. Uvidím fotku a najednou šup a článek je na světě.

2) NOVINKY
Když jste se přihlašovali na mail, viděli jste na hlavní stránce zajímavý článek? Projížděli jste facebook a někdo tam něco vtipného nebo hezkého sdílel? Nebo jste se dozvěděli cokoli nového?
Vyjádřete se k tomu! Pochybuji o tom, že když nenapíšete jen pět vět, nebude to zajímavé. Přidejte na začátek odkaz na článek, aby si ho čtenáři mohli také přečíst, a diskutujte.

Matkou v šestnácti

17. března 2015 v 22:17 | Veronika |  Články


Jednou jsem projížděla filmy a přemýšlela, co si pustit. Narazila jsem na Matkou v šestnácti, a tak nějak mě okamžitě bylo jasné, na co budu koukat. Ze začátku jsem si říkala, že to je nic moc. Ve dvacáté minutě jsem to vzdala, že mě to nebaví, jenže já prostě vždy všechno dokoukám, tak jsem se k tomu po pár dnech vrátila. A musím říct, že je to dokonalý film. Už jste mohli poznat, jak moc miluji děti, a tak mě ten film dostal do kolen a několik minut jsem se pomalu dusila vzlykami.

Ne, nechci vám tu povídat o čem to bylo, nechci vám tu vypichovat véci, které se mi líbily ani ty, které se mi naopak nelíbily, nebudu vám tu ani doporučovat a hlásat, abyste se na to podívali a podobně, protože mi je jasné, že ne každého by to bavilo, zajímalo, chci vám tu jen něco povědět.

Zápisník sestry na plný úvazek 1

3. března 2015 v 17:45 | Veronika |  Články

ZÁPISNÍK SESTRY NA PLNÝ ÚVAZEK

To vam povim, jak z obycejne prochazky udelat slusnou lekci sebeovladani.