Poznej mě jako člověka

14. února 2015 v 19:28 | Veronika |  Autor

22 vyčerpávájících, zvláštních, divných, nepochopitelných, normálních a uchylných faktů o mně.


► Pokaždé, když dělám kamarádům pití, tak jim nejdříve upiju/napiju ze skleničky a pak jim to teprve dám. To samé, když dělám bráchům jídlo, vždy nejdřiv ochutnám a pak jim to dám. (Když si zobnu těstovinu, to jim je jedno, ale jak je to čokoláda. Haha.)

► Vždycky všechno dělím na díly a pak to postupně jím.
Třeba sušenku, nejdříve rozdělím samostatně oplatky, sním tu náplň (kolikrát třeba i lžičkou seškrabávám, například u kinderbuena) a pak oplatky. Cokoli se dá okousat, rozdělit, oddělit..., udělám to.


► Když se mám rozdělit s bratrem o čokoládu, vždycky si ulomím větší kousek, ale pak mi to je líto, že má míň a ten kousek mu dám. Vždycky.

► Jsem ujetá na jakýkoli papírnické potřeby. Nejrůznější tužky, lepící a barevné papírky, sponečky, deníčky, sešitky, diářky a samý takový serepetičky.

► Skladuji vážně cokoli, co mám spjaté s určitou vzpomínkou. Do teď mám pytlík plný těch udělátek, co je na plechovkách, protože jsem to dřív s kamarádkou sbírala, nebo mám zabalený v pytlíčku perníčky, které jsem dostala od prvňáčků, když jsem dělala na dni otevřených dveří na základce. Už jsou to tři roky.

► Miluju roztomilý ponožky! S mašličkama, opičkama, banánkama, srdíčkama! (Právě teď mám šedivé s růžovou mašličkou a puntíky.)

► Když se do něčeho nadchnu, musím to udělat hned, pokud to neudělám v tu chvilku, tak už se k tomu těžko dostávám.
-Důvod, proč vždy slíbím článek a on se tu neobjeví. Ale v rozepsaných je!

► Vždycky jsem se radši bavila s klukama (neznamená, že se nebavím s holkama, ale většinou se prostě s nimi bavím raději), než s holkama. Podle mě se s nima můžeš bavit vážně o všem. Nebo alespoň s mými. Když mám nový lak, jdu k němu a "Koukej, koukej! To je luxusní barva, co?", nebo se s nima můžu bavit o klukách, celkově o všemožných holčičích věcech. A když říkám holčičí, tak holčičí, jo i menstruaci.

► Všichni by si měli uvědomit, že mám vždy pravdu, nikdo jiný nemá pravda, moje názory a nápady jsou nejlepší a pokud ne, tak se urazím, nebo odejdu. Nesnáším to na sobě, ale každý má dobré a špatné vlastnosti.

► Jsem opravdu velmi upovídaný člověk. Někdo se bojí jít s někým ven poprvé, nebo tak, ale když jdete se mnou, tak nemusíte. Já hubu nezavřu. A nedělá mi problém mluvit pořád. Občas někdo nemá náladu muvit a třeba jen poslouchat, já mám nálady, kdy jen mluvím a vlastně vaši odpověď vůbec nepotřebuji.

► Většinou mám rozečtených několik knížek naráz a mám tendenci rozečítat nové, i když pak ndávám, že to nestíhám číst. Ale zase se mi nikdy nestalo, že bych nedočetla knihu. (Teď mám čtyři.)

► Občas mám strašně divný chutě, jak kdybych byla těhotná. Svíčková s hranolkama, kyselá okurka s marmeládou a nutelou, okurka s kečupem (užrala bych se), krupky do mlíka vždycky nechávám rozmočit, občas to dám i do mikrovonky, aby se rozmočily rychleji.

► Vždycky chodím na záchod s mobilem nebo noťasem. Když čtu knížku, která mě nebaví, nechávám ji na záchodě a čtu ji jen tam. (Proto jsem vždy každou knížku dočetla, haha.)

► Rozbrečí mě opravdu každá blbost. Kolikrát se mi stalo, že jsem upustila slzičku třeba i u Ulice, nebo Ordinace, občas se rozpláču i u komedie. Ale nikdy nebrečím u filmu dvakrát, krom Titanicu, u něj jsem se rozbulela asi třikrát.

► Na první dojem každýmu připadám úplně jiná, než jsem. Většinou mě popisují jako tichou, nekomunikativní, nudnou, introvertní a občas namyšlenou a arogantní. Jsem hlučná, až moc komunikativní, snad zábavná, extrovert srdcem i duší a arogantní si nepřijdu. To je možná tím, že mám vlastně vždy pravdu a moje názory jsou správné.

► Jsem strašně spavý člověk. Půjdu spát v 8 večer, budu vstávat v 10 ráno a nebudu mít problém jít třeba v 6 zase spát. Energetické nápoje, kafe, nepomůže (většinou, když má, tak nepomůže určitě).

► Dokážu se i při jídle bavit o totálně nechutných věcech. Školní jídelna na základce naučí. S kamarádkou bych řekla, že vedeme dost nechutné dialogy a je mi jedno, jestli jím, nebo ne.

► Občas mám třeba celý den v záložkách blogy a nekonec je stejně nepročtu. Naklikám si třeba dvacet blogů, deset jich projedu, potom několik hodin nic, pak další dva, mezitím si naklikám další a na některé se prostě nenajde čas, nebo až vážně večer.

► Zdají se mi sny vlastně pořád. Vážně z řídka se mi stane, že bych řekla, že se mi v noci nic nezdálo. Sny se mi zdají, i když třeba usnu na 20 minut odpoledne, nebo i ve vlaku/autobuse (což je občas vážně trapas) a za noc i pět snů. To je možná důvod toho, proč jsem pořád unavená, protože při snech je neklidný spánek. A povětšinou to jsou opravdu šílené sny. Už jsem i porodila koťata. Hehe.

► Doufám, že nejsem jediná, ale do teď se mi v posteli válí spoustu plyšáků a není to tím, že mám malé bratry, je to tím, že ke každému mám vázanou vzpomínku a nemůžu je někomu dát, nebo je vyhodit.
- Mám vastně hrozně ošklivého dinosaura, který je z šusťáku a vyplněný vatou, ale je to můj první plyšák, mám ho 17 a půl let a nenenene nevyhodím ho, i když má úplně ožužlaný nechutný ocas. Haha.
(Jenom k mýmu Liamovi, obřímu medvědovi, který je sice pes, ale prostě medvěd, ten je ale velký a vždycky mě objímá, když usínáme a je veliký s úplně boží!)

► Nikdy bych neotřela zamlžené okno v autobuse, autě, vlaku, nebo žádném jiném prostředku. Přemýšlela jsem proč, třeba jestli se toho štítím, nebo něco podobného, ale nepřišla jsem na nic. Prostě je mi to proti srsti něco takového udělat.

► Nesnáším přímé sluníčko, nebo spíše mé oči. Prosluněné letní dny jsou pro mě opravdu peklo a raději jsem zalezná doma, nebo ve stínu. Což mě opravdu někdy štve a co si budeme povídat, hodně mě to omezuje.

A myslím, že tohle bylo dost vyčerpávajících 22 věcí o mně, doufám, že jsem nikoho neodradila, já jsem vlastně strašně hodná dušička, třeba máme něco podobného, nebo vůbec nic, třeba jsem vás pobavila, nebo se vám to vůbec nelíbilo, ale co už.

Máte svoje úchylky?

Ujíždíte na něčem?

Jak byste se popsali?


Mějte se krásně, piště, čtěte, mějte se rádi, usmívejte se a buďte pozitivně naladění, vždycky! :) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Heaven Heaven | E-mail | Web | 14. února 2015 v 19:35 | Reagovat

4. bod mám úplně stejně :D
Neber to nijak zle, nechci rejpat, ale píše se nadchnu :) Ale mám to stejně :D
Podle mně je také snadnější bavit se s klukama, protože ty si některé věci tolik neberou :D
Rozčítat tolik knížek najednou bych asi fakt nemohla, pak by se mi to motalo dohromady.
Sny jsou opravdu zvláštní věc, také se mi jich hodně zdá. Ale takto spavý člověk nejsem. Někdy mi stačí v pohodě 6 hodin spánku, žádný kafe :)

2 simonadostal simonadostal | E-mail | Web | 14. února 2015 v 19:37 | Reagovat

překrásný článek :)
a nádherný blog :)

3 Limeo Limeo | E-mail | Web | 14. února 2015 v 19:39 | Reagovat

Ty jsi takový ochutnávač - aby je někdo neotrávil, tak to nejdříve zkusíš sama :D. Já tohle naopak nikdy nedělám, ani by na mně pak byli naštvaní, co jim slintám do jídla a pití :D :D.
Natchnu? Já nevím, myslím, že se to píše nadchnu, je přece "nadchnout se do něčeho", ne? :-).
Mě kafe také nepomáhá zůstat vzhůru - spíše naopak :-). Já po něm vždycky usínám... :-D.
Já miluju léto! Právě díky slunci... :-). Sice nemám ráda, když mi žhne do očí, ale nemusím se moc oblékat; prostě ven vylezu v plavkách a můžu tak celý den chodit po zahradě :D :D. My dvě toho asi moc společného nemáme... :D.
Co se mých úchylek týče, tak jsem nervní, když dlouho nevidím své psa - Bena. Nevím proč, ale připadám si, že tu není nikdo, kdo by mi pomohl nebo se na mě povzbudivě podíval... Je to divné i pro mě, ale tak to prostě je :D.

4 fakynn fakynn | E-mail | Web | 14. února 2015 v 19:46 | Reagovat

[1]: JENOM REJPEJ, JÁ SE TEĎ OPRAVDU STYDÍM! :D Nechápu, jak jsem něco takového mohla napsat. Hanba fackuje. :D
Mně se naštěstí vůbec nemíchají... jsem za to opravdu moc ráda! :D
Kéž by mi tak málo hodin stačilo. :)

[2]: Díky.

[3]: Ano, ano, je to nadchnul. Nechápu, že jsem to napsala a že jsem to přehlédla i po přečtení. Děkuji za upozornění. Opravdu to bilo do očí a stále nechápu. :D
S tím pejskem je to krásné! :) Já to mám takhle s bratry, když je dlouho nevidím, jako by mi kus chyběl a mám takový divný pocit. :) Asi už to v nás je. :)

5 Kia Kia | Web | 14. února 2015 v 20:00 | Reagovat

Musím říct, že jsem to četla a nad skoro všemi body se divila :D Jsi velice zajímavokomplikovaný člověk :D

6 WaterLily WaterLily | E-mail | Web | 14. února 2015 v 20:58 | Reagovat

A já si říkala kde seš tak dlouho, tvoje články mi opravdu chyběly. Vždycky jsem sem přišla a čekala nový článek a ono nic, jsem ráda, že jsi zpátky :)
Tenhle článek se mi opravdu líbil, miluji články podobného typu. Porodila koťata? Jakože ty sama nebo, že jsi pomohla kočce aby je porodila? Trošku jsem se do toho zamotala.
A taky se občas radši bavím s klukama, přece jenom je to takový jiný. Žádný pomlouvání hned po tom co se otočíš a tak,ale i tak jsem typ co se více baví s holkama ale radši ybch se nebavila vůbec s nikým :D

7 fakynn fakynn | E-mail | Web | 14. února 2015 v 21:07 | Reagovat

[5]: Oh, to jsem opravdu tak strašná? :O :( :D

[6]: Nejsem zpátky, ještě pořád je můj miláček u pana doktora opraváře. :( :D
No, já jsem porodila koťata. Bylo jich šest. :D Tři černé, jedno zrzavé, mourovaté a bíle, to jsem měla nejraději. :D

8 Helena Lott Helena Lott | Web | 14. února 2015 v 21:56 | Reagovat

Ohledně nechutných dialogů jsem na tom naprosto stejně :-D Problém s okny ve veřejné dopravě mám taky a otevřené blogy - hehe, totéž :-D A jinak jsi vážně velmi zajímavý člověk :-)

9 Bee Shifer Bee Shifer | Web | 14. února 2015 v 22:39 | Reagovat

Máme stejných hodně věcí, ale hlavně všechny, co se týkají jídla :D
A to s tou nudnou knížkou na záchodě, to je mocmoc chytrý :D

10 Smile Smile | Web | 14. února 2015 v 23:19 | Reagovat

Ani jsem netušila, v kolika věcích jsme si podobný. :D
Já úplně nejvíc miluju papírnictví, vždycky, když tam jsem, musím si něco koupit. Roztomilý se mi zdají i propisky, uh. :D A zbožňuju nakupování školních potřeb, rodiče by se nedoplatili. :DD
Já se u jídla dokážu bavit naprosto o všem. :D Přesně jak říkáš - základka naučí.
Já bych taky spala furt, ale teď chodím spát furt o půlnoci, i když je škola, vůbec mi nepřijde, že je pozdě...
Máš zajímavou osobnost. :)

11 Ginny . Ginny . | Web | 15. února 2015 v 8:59 | Reagovat

- Ochutnávání jídla a pití před tim , než se to někomu dá dělá i moje babička s dědou :D
A proto si u nich nikdy nic nedávám radši :D Neber to nějak zle , ale z představy , že si někdo dává do pusy něco , co tam budu mít já se mi zvedá kufr :D
- Strašně ti závidim ten spánek :O
Já se budim tak po 2-4 hodinách a pak už nemůžu spát ...

12 Elizabeth Elizabeth | Web | 15. února 2015 v 10:17 | Reagovat

Nuž, zaujímavé fakty a v niektorých sme si podobné. Napríklad tiež nemám rada priame slnko.

Svoje úchylky mám aj ja. Napríklad nikde nemôžem mať čo i len maličkú dierku, pretože ma to núti roztrhnúť ju ešte viac. Alebo nemôžem mať nič s kapucňou, pretože skrátka kapucne neznášam. :D Je to divné.  O mne si tiež každý myslí že som nekomunikatívna, ale vo svojej podstate som strašne ukecaný človek, len ma treba spoznať a ja musím v toho druhého mať dôveru. :)

13 pribehyadel pribehyadel | Web | 15. února 2015 v 10:19 | Reagovat

Ani já by som nezotrela zahmlené okno :D :D a s tyma chuťama to každú chvíľu a nechutné dialogy pri jedle každý deň :'DDD

14 Niki Niki | E-mail | Web | 15. února 2015 v 13:24 | Reagovat

dobrej článek :D uchylek mam az moc

15 WaterLily WaterLily | E-mail | Web | 15. února 2015 v 13:33 | Reagovat

[7]: Ještě ne? Kurde a já se už radovala :D
No nedivím se že jsi měla bíle nejraději, taky bych měla :D

16 Infinity Infinity | Web | 15. února 2015 v 13:59 | Reagovat

To je úžasný článek, u nějakých bodů jsem se smála nahlas. :D
Ty jsi prostě skvělá a výjimečná osobnost. :-)

17 Kia Kia | Web | 15. února 2015 v 14:49 | Reagovat

[7]: Takhle jsem to nemyslela :) Článek je spíše velice vtipně sepsán a jsi originální člověk, žádného takového neznám a jsi rozhodně zajímavá :)

18 fakynn fakynn | Web | 15. února 2015 v 16:35 | Reagovat

[8]: A ja si spise myslim, ze jsem nezajimavy, ale komplikovany clovek. :D
Dekuji. :)

[9]: Je to super. :D Povinna cetba tam vzdy lezi. :D

[10]: Co se tyka veci do skoly, tak mi da jen urcity pocet penez a zbyle blbinky si musim kupovat za sve, protoze podle ni to je zbytecnost. Neni! Je to zivotne dulezite. :D
Dekuji. :)

[11]: Do toho jidla neslintam, takze to tem blizkym nejak nevadi, kdyz si kousnu, nebo tak. Ale chapu, ze nekoumu to prijde nechutne.
Ja bych nevydrzela tak malo spat. :(

[12]: Taky nesnasim kapuce, nikdy jsem si je nedavala a kolikrat, jdyz tre

19 fakynn fakynn | Web | 15. února 2015 v 16:39 | Reagovat

[12]: kdyz treba prsi, tak mam radsi mokre vlasy, nez kapucu. Ani cepici nesnesu. :D

[13]: Ty rozhovory mi prijdou uz normalni. :D

[14]: Diky.

[15]: Bohuzel. :( Ale budu se snazit alespon pro nejakou aktivitu. :) A dekuji za mile komentare. :)

[16]: Verunko dekuji, jsem rada, ze jsem pobavila. :)

[17]: Aha, tak to se omlouvam a dekuji! :)

20 Chantal Chantal | Web | 15. února 2015 v 18:21 | Reagovat

Já ujíždím na vitacitu... :D Někdy si ho smíchám třeba i s vodou aby to byla taková kašička :x... :D Njn..
Btw koukám že jsme si dost podobné :)))

21 Butty Butty | Web | 15. února 2015 v 19:49 | Reagovat

S tím pitím to máme stejné. Dělám to havně proto abych jim nedala nějaké moc sladké nebo tak. ;-)
A to s tím oknem to mám taktéž stejné! :-) Brr :-//

22 Nany Nany | Web | 15. února 2015 v 20:33 | Reagovat

Něco mě fakt dostalo, ale musím přiznat, že skoro všechno máme stejné. Lámání sušenek, plyšáci v posteli, velký spáč nebo třeba papírnické potřeby - taky jsem totálně ujetá, mám doma 200 deníčků a sešítků, které na nic nepotřebuju a vždycky když jdu do papírnictví, tak si odnesu nějakou tužku :D Ale když si vykládala o divných chutích, tak jsem se jen při té představě málem pozvracela :D
Já bych takový článek raději nepsala, protože bych se u některých bodů styděla tolik, že bych musela smazat celý blog :D Nu což, není nad divné věci v našich životech :D

23 Domilla Domilla | Web | 15. února 2015 v 20:52 | Reagovat

To s tím mixováním jídla je v celku...zvláštní :D Nikdy by mě nenapadlo dát si k okurce kečup :D Jinak zajímavý článek :)

24 Kerr Kerr | Web | 15. února 2015 v 22:26 | Reagovat

Víš, že kromě faktu "Všichni by si měli uvědomit, že mám vždy pravdu, nikdo jiný nemá pravda, moje názory a nápady jsou nejlepší a pokud ne, tak se urazím, nebo odejdu. Nesnáším to na sobě, ale každý má dobré a špatné vlastnosti." To máme do puntíku stejné? :D Trošku mě to děsí, Veru :D

25 cincina cincina | Web | 15. února 2015 v 23:34 | Reagovat

Některé úchylky máme stejné:D Třeba to s těma sušenkama. Když jsem třeba jedlo Oreo nebo Disco:D Vždycky oddělím, sním náplň a až pak tu sušenku:D
Mě taky lidi považují za tichou a nekomunikativní. A pak když mě poznají, tak mi řeknou, že jsem úplně jiná, než se zdám:D
Ale třeba to mixování jídla. To fakt ne:D I když já mívám žravky jako těhotná:D Ale to prostě jím a jím.
To s těmi dialogy. Přímo. Nemám zábrany mluvit o absolutně odporných věcech a je mi jedno, že jím já nebo lidi v mém okolí. Já vím co jím a s tím nechutným si to nespojuju:D
Plyšáky mám v postýlce takyy:D
No vidíš... kolik toho máme společnýho:D

26 denysap denysap | Web | 16. února 2015 v 9:05 | Reagovat

to je pecka, některé body! :)
třeba ten první mě fakt rozesmál! :D
ale musím říct, že já jsem tak též hotová ze všech "papirnických" potřeb... bych to pokoupila vše.
taky čtu spoustu knížek zaráz, ale nikdy mě nenapadlo si jí vzít na záchod :D :D
to s tím utíráním zamlženýho skla je zajmavé, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela :D ani nwm jestli já to sklo někdy utřu nebo ne :D

27 Keeila. | stupidlittlethings.blog.cz Keeila. | stupidlittlethings.blog.cz | E-mail | Web | 16. února 2015 v 12:38 | Reagovat

Docela jsem se i pobavila :D
Podobný článek mám v rozepsaných, ale bylo by divný to teď zveřejňovat.

28 P.S. P.S. | Web | 16. února 2015 v 17:12 | Reagovat

Většinu těch věcí dělám taky....:D

29 deny-paradise deny-paradise | Web | 16. února 2015 v 17:25 | Reagovat

:D Zajímavé fakty, heh. Mě když něco hodně chutná, tak to rozděluji na co nejmenší dílky, aby mi to vydrželo co nejdýl :D
Co tak přemýšlím, tak sem na záchodě nebyla hodně dlouho bez ničeho. Vždy mám sebou aspoň mobil.
A knížek mám také rozečtených víc, právě tak tři nebo čtyři. A je fakt, že je taky vždy dočtu. :D
O mě se také spíš mluví jako o stydlínový, nebo introvertovi, který moc nemluví. Ale jsem spíš taková ukacená :D

30 Sugr Sugr | E-mail | Web | 16. února 2015 v 17:34 | Reagovat

Zajímavé počteníčko, zajímavý človíček - díky!:-)

31 Katelin Katelin | E-mail | Web | 16. února 2015 v 19:25 | Reagovat

Vtipné :D Máme něco společného - také jsem úchylná na ty věci z papíráku :D

32 Kenz Kenz | Web | 17. února 2015 v 16:46 | Reagovat

Hodně zajímavý... :D

33 sisse sisse | E-mail | Web | 17. února 2015 v 23:39 | Reagovat

To s těma knížkama dělam taky :D

34 *Anne *Anne | E-mail | Web | 18. února 2015 v 17:02 | Reagovat

Máme spoustu stejných úchylek,až na to míchání jíla,fuj :D

35 Džejní Džejní | Web | 18. února 2015 v 20:11 | Reagovat

par veci mame spolocnych, ale vacsinu teda vobec nie :D napriklad mam tiez rada papiernicke potreby, milujem krasne zosity a pera :3 taktiez oblubujem pekne ponozky, vzdy mi sprijemnia den. s nadchynanim sa pre nieco som na tom rovnako, ked to neurobim hned, tazko sa k tomu dostanem potom. a takisto aj s blogmi na zalozkach aj ked mne sa obcas stava, ze sa k niektorym blogom v dani den ani nedostanem, aj ked ich uz mam otvorene. proste sa mi nechce zacat citat.
na miesanie jedal rozhodne nie som, ale napriklad som si celkom vychutnavala sushi s hranolkami a bubbletea, ale rozmocene cerealie absolutne nesnasam :X
tiez sa mi sniva hrozne vela snov, len si ich potom aj tak vobec nepamatam. a dokazala by som spat aj cely den.

36 Slečna Postradatelná Slečna Postradatelná | E-mail | Web | 24. února 2015 v 15:29 | Reagovat

Jojojo!! Hlavně hodně propisek a zápisníčků ♥ Titanic jsem nikdy neviděla, ale vypadá to, že jsetli si budu někdy chtít pořádně pobrečet, budu na něj muset mrknout xDD "Občas mám třeba celý den v záložkách blogy a nekonec je stejně nepročtu. Naklikám si třeba dvacet blogů, deset jich projedu, potom několik hodin nic, pak další dva, mezitím si naklikám další a na některé se prostě nenajde čas, nebo až vážně večer." tohle jsem úplně já xD právě tu mám rozklikaný milion blogů :'DDD
Je skvělé, že se nestydíš nic z toho o sobě sem napsat. Kdo by taky četl blog někoho, kdo se drží zkrátka xD Suprový článek!!
Já jsem například opravdu úchyl na čištění zubů. Musím si je čistit strašně dlouho, a když si nejsem jistá, zda jsem na té stoličce už byla, pro jistotu to ještě párkrát přeleštím xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama