Ti, co byli v určitou chvíli můj život.

4. března 2014 v 10:36 | V. |  Autor
(Předem upozorňuji, že text má 1921 slov. Zdrž se debilního komentáře o délce a pokud chceš nechat komentář se slovy 'Dobrý článek'- rovnou si střel facku za mě. Nikoho to číst nenutím.)
Tak jak vám uteklo pondělí?
Zase nový týden, zase škola, bože prosím, ať už jsou zase prázdniny, nebo prodloužený víkend (příští týden, alespoň to).
Konečně mám za sebou tu šílenou pololetku z fyziky, grr. Snad to alespoň na 4 bude, protože jinak už nevím, co bych dělala. Ještě mě čeká Němčina, Latina a Anglina a s pololetkama zas na chvilku pokoj. Jak to máte vy?
Co jsem projížděla blogy, všude se psalo, jak dělá matika problém, jak se z ní propadá, že jsou samé čtyřky.. až se mi nechce říkat, že z ní mám jedničku. Pff, já se pochlubím. Chápete, jednička z matiky? Já? Jsem borec!

Tenhle víkend jsem měla takovou.. mm nostalgickou náladu? Vytáhla jsem starý deník, kde mám (mimo jmén kluků se kterýma jsem se měla víc ráda, než jen srdcem - hah, je to celkem trapný, ale nevím, založily jsme si to s kamarádkou, stejně tam píšu jednou za půl roku- tím nechci říct, že jsem nějaká lehká .. je to tam od :* až dál.), staré vypsané sms od bývalých kluků mého života, popsány ty nejkrásnější dny mého života.
Napadlo mě, že bych se mohla ke každému vyjádřit, něco napsat, vypsat ty pocity, protože moje úžasná vrba (která si po mém vzoru udělala taky blog- tu) je z toho už unavená a nezajímá jí to. hah, neříkej, že ano.


Měla jsem takový, jak bych to sakra nazvala, komplikovaný vztah, který bych dost těžko dokázala vysvětlit slovy. Zkusím to.
Psalo se 10.9.2010, byl to den, kdy jsem potkala kluka, který byl pro mě na nastávajících asi 3 roky jediný, na koho jsem myslela. (Dobře, mezi tím byli další, ale vždycky jsem se z chvilkového oblouznění a zaláskování, vrátila ke němu.) Budeme mu říkat V., kdo četl už od začátku můj blog, určitě o něm někdy něco zahlédl, i když nejsem si jistá, jestli bylo více jak jeden článek o něm. Což je jedno.
Náš vztah byl o tom, že jsme vždy šli ven, samí pusinky, nufinky a podobně, takhle to trvalo nějakou dobu a poté jsme se zase chvilku neviděli, nebo jen kamarádsky šli ven (což se stalo jen minimálně.). Takhle se to věčně opakovalo. Byl prostě moje první láska, na kterou se jen tak nezapomíná.
Jediný hodně velký zlomový okamžik byl 14.11.2012, kdy jsme spolu začali oficiálně a se vším-šudy chodit. Bylo mi s ním krásně, dokázal vždy maximálně zvednout náladu, dokázala jsem s ním být pořád a nedokázali jsme se sami sebe nabažit. Milovala jsem jeho půlhodinová loučení, jeho smsky už 2 minuty po tom, co jsme se rozloučili, že mu chybím. Jeho 'miluji tě' pro mě byla nejdokonalejší věta na světě. Milovala jsem ho a udělala bych pro něj cokoli.
Sic měl chyby, on byl dost náladový a urážlivý, i tak jsem si toho vztahu vážila a byla za něj ráda.
Jenže jsem byla hloupá, byla jsem utopená v jeho kecech! Teď až to všechno vidím. Nechápu, jak jsem mohla věřit těm jeho kecům. Nechápu, jak mi to mohl udělat. 21.12.2012 Jsme se rozešli. Ano, byl to krátký vztah, ale alespoň jsem si uvědomila, že těch 2,5 roku, byl jen ztracený čas, který jsem mohla využít jinak, s někým jiným.
Jenže to tak lehce neskončilo. Nebyl to ani měsíc, co mi znovu psal.
'Udělal jsem chybu, že jsem to skončil, pořád tě mám rád!' 'Chybíš mi, dáš mi ještě šanci?' - 'Dovolíš, abych byl zase tvůj a ty moje?'
-No jasně, a miliardy podobných keců, no a co jsem udělala? Já kráva se k němu opět vrátila. Jenže mi jaksi unikala podstata jeho nové náklonosti. Ruka už mu přestala stačit a tak jsem nastoupila já. Trvalo mi snad dva měsíce, než jsem si to uvědomila. V ten den to už skončilo. Od té doby jsem ho neviděla, je to skoro rok. Nechybí mi, ale občas mám nutkání si přečíst starou konverzaci, či mu napsat, ale radši na to kašlu. To není nikdo pro mě! Tohle je za mnou a já udělala velkou tlustou čáru.

(uf,nevěděla jsem, že se tak rozepíšu)

Mezi tím se objevil S., byl o dost starší. Poznala jsem se s ním v listopadu 2010. Byl to kluk, který měl dokonalou osobnost. Kéž by jsme byli stále v kontaktu. Teď, když jsem zas o dost starší, rozuměli bychom si mnohem více.
Pamatuju si, když jsme seděli večer na lavičce, on mě vzal kolem ramen, já se k němu přitulila a jen jsme si užívali toho, že jsme byli spolu. Bylo to krásný.
Po více jak měsíci se však stěhoval pryč. Týden mě ignoroval, protože si myslel, že to bude pro mě mnohem lepší, když prostě přetrhne kontakt, než aby mi narovinu řekl, co se děje. Jenže já jsem za ním šla, zastavila ho a začala na něj, co se děje, co se stalo. Řekl mi to, objal mě a už jsem ho neviděla. Stála jsem tam jako sloup a brečela, dlouho brečela. Psali jsme si potom ještě několik měsíců, jenže jsem mu jednou volala a vzala to nějaká holka. Přestala jsem s ním komunikovat. Ignorovala jsem hovory, zprávy. Od té doby o něm nic nevím. Občas si na něj vzpomenu, jaké by to bylo, kdyby jsme se teď znovu potkali. Bohužel mi po něm zbyly vzpomínky, fotka a staré číslo, které už nefunguje.

Další byl M., byl to kluk, který byl maximálně milý, pozorný, milující. Jenže.. ano, jsem blbá a nedokázala jsem si toho vážit. Toho že mě má někdo opravdu rád a jen jsem si s ním hrála.
Teda né vždycky, chvilku jsme spolu chodili, byly to dva měsíce, dva měsíce zahrnuté úžasnými slovy, pocity a podobně. Bylo to krásné období. Kdyby se tak vykašlala na lidi kolem mě, kteří si ze mě utahovali. 'Haha, ty jsi s ním, jo ?' - neměla jsem v té době asi povahu na to, je poslat tam, kam patří. Třeba by to bylo jinačí, třeba by jsme byli do teď spolu a šťastní. Třeba. Třeba.
Přes půl roku na mě dokázal čekat. Čekat až odepíšu, až kývnu na to, že půjdeme ven, že budeme někde spolu. Jsem blbá. Teď už se mu ani nedokážu podívat do očí. Dokázala jsem mu napsat, že ho nechci, že s ním nebudu, na jeho narozeniny. Strašně se večer opil s z oslavovaných osmnáctin (nebo devatenáctin? ._.) neměl nic.
'Hledám marně slova, abych tě přesvědčil, ať mi tohle neděláš, jenže nemůžu.'
Byl tak zlatý. Přeju mu, aby našel skvělou holku, se kterou bude opravdu šťastný!

R. , tohle je úplně první kluk, ze kterého jsem byla na totálku hotová. Jeho nádherný oříškový oči mě dostanou na kolena občas i teď. Byl to tak strašně zlatý kluk, ale zase .. nevím, byla jsem strašně nerozhodná. Nakonec vše skončilo u kamarádství. Možná to bylo i jeho depkama, melancholickou povahou. Byl to první kluk, kterého jsem měla ráda, první kluk, který mi napsal básničku.
A člověk, kterého mám pořád ráda.

A k neposlednímu je to K. . Já vím, opakuji se, píšu/ spíše psala jsem o něm často. Pravidelní čtenáři musí mít o něm už načteno.
Pro mě je tohle dokonalý kluk. Dobře, nezachoval se nakonec mile, je to aroantní pokrytec, ale stejně s ním to bylo úžasné období. To jaký byl. Upřímný, ochotný, hodný. Vždy pro mě, i když neměl náladu se s kýmkoli bavit, vždycky napsal, i když jsem já měla špatnou náladu, brečela jsem, on tu byl pro mě. Dokázal mě vždy podržet a podpořit, nikdy neřekl ne. Kvůli mě vstával i v 7, i když mohl spát do 10, jen aby jsme si psali, aby mohl být alespoň takhle semnou.
Tohle je už všechno zamnou a teď kolem sebe chodíme jako stíny.
Konec května a i my jsme skončili. Od té doby jsme si psali jen jednou. Nedávno. Právě v tu chvíli se z něj vyklubal ten blbec, změnil se, nebo se ke mně prostě choval tak krásně?
Stejně bych chtěla, aby jsme si stoupli, koukali si z očí do očí a všechno si vyříkali.

-Možná jsem se moc rozepsala, ale nějak jsem musela. Trápili mě hodně a já už chci za všema udělat velkou zeď, za kterou se už nedostanu a co je ukryto v ní, mi je jedno.-

''Neřešme, kolik jsme si přesně poslali sms, za tu dobu, co jsme se neviděli :) Vždyť to neznamená, že kolik sms ti napíšu, tolik tě miluju, protože tě miluju a až budeme spolu, budu tě milovat ještě víc!''
-M.
''Chybí mi tvoje něžné pohlazení, snad se ti budou zdát jen krásné sny, posílám sladké pusy. Miluji tě.''
-V.
''Je špatný, že nevíš, co chceš, ale já vím, co chci. Chci tebe!''
-M.
''Kdypak konečně přijedeš? Stále čekám na tu slibovanou pusu.''
-R.
''Strašně mi chybíš milá! Snad se co nejdříve uvidíme! Potřebuju tě vidět!''
-S.
''Chci tě vedle sebe mít, sladkou pusou tě políbit. Jsi to nejkrásnější co mám a nikomu tě nedám. Dobrou noc a krásné sny lásko. Miluji tě ♥''
-V.
''Hlavně mě štve, že se nemůžeme vidět každý den. Proto každá chvíle s tebou je pro mě jedinečná!''
-V.
''Miluji tě!''
-V.
''Nedokážu si představit, co bych bez tebe dělal. V dobrém i zlém, vždy při tobě!''
-K.
''Čím to je, že moje hlava nechce myslet na nic jiného? Čím to je, že moje ruce nechtějí psát nikomu jinému? Tebou? Ty jsi ten důvod, proč jsem denně vysmátej a proč chodím dokonce i do školy s dobrou náladou. Ty jsi ten někdo, komu chci psát, koho chci nejvíc ze všeho vidět a koho jsem si šíleně oblíbil. Ne ty nejsi jen někdo, ty jsi spíš něco. Někým oslovujeme lidi, ale ty nejsi člověk. Možná koukám moc na filmy, ale mám tě za nejnádhernějšího anděla, který je někdy člověkem, ale ve dnech kdy si píšem, člověkem není. ... Mám tě rád, jen hodím sprchu a budu se ti věnovat andílku!''
-K.
''Nesluší ti, když se zlobíš!:*''
-K.
''Chci ti jen říct, že mi na tobě strašně záleží. Mám tě šíleně rád.''
-K.
''Jsem venku, je přesně 21:21 kdy ti začínám psát. Kolem mám tři hlavy a bavíme se o tobě, o jejich objevech. Kluci začali mluvit o holkách, který v poslední době poznali. Ptají se mě, jak s nimi mluvit, co jim říct. Potom jsem začal mluvit já o tobě. Přesně po tom, co ti denně opakuju. O tom jak úžasná jsi. Když jsem domluvil, 5 minut bylo ticho a všichni byli udiveni a dávali mi řadu otázek, jak někdo jako ty může existovat. Sám tomu dodnes nevěřím, že jsem potkal někoho jako ty a jsem za to šíleně rád, že to není možné. Kdykoli o tobě mluvím, šíleně se zamyslím, mluvím o tobě, čumím do blba a ptám se sám sebe na několik otázek. Každopádně když si na tebe vzpomenu, byť alespoň na minutu, mám okamžitě zlepšenou náladu, protože si vybavím den, kdy jsme se poznali. Za tu dobu jsi mi neskutečně přirostla k srdíčku a nemůžu a ani nechci tě z něho dostat, chci totiž, aby jsi v něm zůstala co nejdéle, abych s tebou byl vždy v dobrých i zlých chvílích. Dáváš mi neskutečnou sílu do dalších dnů. MÁM TĚ ŠÍLENÝM ZPŮSOBEM RÁD.''
-K. (poslední zpráva od něj, pak jsem mu vše řekla. Jak se po těch slovech mohl tak zachovat? Hlavně že mi psal, že si četl starý konverzace, protože se v tu dobu cítil dobře, že se chtěl znovu na chvilku tak cítit. Stejně ho mám stále ráda.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (244)
Zobrazit starší komentáře

201 Thomassow Thomassow | E-mail | Web | 1. října 2017 v 5:02 | Reagovat

cialis weekly dose
uses of cialis tablets
<a href=https://goo.gl/iPQwm8>viagra without prescription</a>
what if woman takes cialis
<a href="https://goo.gl/LddWpb">viagra vs cialis</a>
como tomar cialis 20mg

202 Thomassow Thomassow | E-mail | Web | 1. října 2017 v 9:35 | Reagovat

herbal now cialis
how to know if you need cialis
<a href=https://goo.gl/i98j2n>viagra dosage</a>
what is the typical dosage of cialis
<a href="https://goo.gl/fR6ufF">viagra cost</a>
viagra cialis at same time

203 sethhn18 sethhn18 | E-mail | Web | 1. října 2017 v 18:54 | Reagovat

Sexy girls blog    
http://latin.erolove.in/?post-yvonne
   emma watson erotic erotic posters erotic novels film sex

204 matildavl11 matildavl11 | E-mail | Web | 5. října 2017 v 4:32 | Reagovat

Novel project
http://date.top.yopoint.in/?stage.kaley
  cogars women who date younger men plenty of adult fish find sex for free online dating jamaica exclusive dating

205 fvuvww fvuvww | E-mail | Web | 6. října 2017 v 11:03 | Reagovat

The druggist is an approachable liaison whom patients can talk to face-to-face, <a href=http://canadian-pharmacyonlinee.com/>canadian pharmacy online</a> without an appointment. He or she is someone who can plea health-related questions — what foods, drinks, activities, or other http://canadian-pharmacyonlinee.com/ canadian pharmacy could tease an effect on medication or what to do concerning a missed dose. Essentially,

206 online generic cialis online generic cialis | E-mail | Web | 6. října 2017 v 11:13 | Reagovat

The rather is an ready <a href=http://cialis20-online.com/>best price on cialis 20mg</a> liaison whom patients can talk to face-to-face, without an appointment. He or she is someone who can answer http://cialis20-online.com/ best price for cialis 20mg health-related questions — what foods, drinks, activities, or other drugs could be enduring an impression on medication or what to do about a missed dose. Essentially,

207 reginaldmf69 reginaldmf69 | E-mail | Web | 10. října 2017 v 4:15 | Reagovat

Novel devise
http://boobs.pics.erolove.top/?post-annabel
mature fat anal porn gay porn star justin christopher real homemade amatuer porn writung a porn scipt free iphone porn videos brazilian

208 Shawncit Shawncit | E-mail | Web | 11. října 2017 v 3:53 | Reagovat

Клановый бой в Clash Royale
https://www.youtube.com/watch?v=0ERW1viiu38

209 rosannexu1 rosannexu1 | E-mail | Web | 13. října 2017 v 21:01 | Reagovat

Coarse shemales  
http://shemales.xblog.in/?page.trista
  shmel movies young shemal pic sex videos shemail sex clip shemails

210 bffpbd bffpbd | E-mail | Web | 17. října 2017 v 19:18 | Reagovat

The posologist is an open liaison whom patients can talk <a href="http://my-generic-viagra.com/">generic viagra online pharmacy</a>   to face-to-face, without an appointment. He or she is http://my-generic-viagra.com/ generic viagra usasomeone who can support health-related questions — what foods, drinks, activities, or other drugs could from an significance on medication or what to do about a missed dose. Essentially,

211 Brianemece Brianemece | E-mail | Web | 18. října 2017 v 16:09 | Reagovat

Все о моде, красоте и женском здоровье читайте на сайте <a href=http://shoptrip.ru>shoptrip.ru</a>

212 Curtisswify Curtisswify | E-mail | 22. října 2017 v 15:34 | Reagovat

Leading Демидов,
I am principal the leader of festive events.
job  voice began on the radio station,
leading linear ether
http://dendemidov.ru/

+7 926 579 86 79
Ведущий

213 Altonjubre Altonjubre | E-mail | Web | 25. října 2017 v 2:46 | Reagovat

It used to be said that all and sundry has a laws in them. These days, it potency be more appropriate to make a case everybody has eternal tweets, snarky Facebook updates, and semi-random comments in them. But fertility of people contain a voraciousness instead of more thoughtful literature, and also a desire to ration it as widely as possible – and these are the upper crust blogging platforms to survive round doing that.

https://trucksinisrael.wordpress.com/

214 SPAbysler SPAbysler | E-mail | Web | 25. října 2017 v 5:42 | Reagovat

Our seo company is engaged in the promotion and creation of portals for spa salon in the city Colorado Springs for your business on a turn-key basis.

Create the right site, which will not only look perfect, but also help attract more regular customers.

With production online project massage room we will find for you effective solution, create an attractive modern design Considered easy to navigate through web site. We have been creating for many years websites, and excellent know what exactly is required to create a quality portal spa center.

We carefully think through every website. The specialists of the web studio study the leading websites on the market for massage erotic schools, programmers introduce new technologies, SEO specialists think out how to do it to website liked the search engines. We will find an effective solution for presenting information about you. Attractive design, convenient structure, interactive services will allocate you among other sites Internet services spa centers.

You can choose the design of Internet service from the proposed basic designs. When ordering website in the proposed basic designs are made changes: added your logo, slogan, title Internet project. In addition, the main image can be changed to another one, suitable for the topic.

INTERNET MARKETING AGENCY  - <a href=https://creation-of-sites-for-massage.pro/>Creation of websites in Indianapolis</a>

215 Harveyric Harveyric | E-mail | Web | 25. října 2017 v 8:29 | Reagovat

Последние строительные новости здесь <a href=http://zamet.ru/>zamet.ru</a>

216 RobertBen RobertBen | E-mail | Web | 25. října 2017 v 19:32 | Reagovat

Мы помогаем людям       http://kvartiraportal.ru/o-kompanii/
Обращайтесь             http://kvartiraportal.ru/contact/

217 DavidWet DavidWet | E-mail | Web | 25. října 2017 v 22:21 | Reagovat

Каждому понятно что одежда всегда подчеркивала индивидуальность человека. Каждый человек уникален. Подчеркнуть собственную индивидуальность можно купив штаны с готовым принтом (рисунком) или сделать свой дизайн в онлайн магазине  http://odejda.shopicheck.net/

218 Annazow Annazow | E-mail | 27. října 2017 v 18:25 | Reagovat

<a href=http://mtss.ru/pages/timazin/pro12.html> тут    </a>

219 MorrisEnumn MorrisEnumn | E-mail | Web | 28. října 2017 v 17:43 | Reagovat

Свежие строительные новости здесь <a href=http://vipvozduh.ru/>vipvozduh.ru</a>

220 RichardScumB RichardScumB | E-mail | Web | 28. října 2017 v 18:59 | Reagovat

отменный ресурс <a href=http://rgups23.ru/>Купить свидетельство, диплом курсов иностранных языков Астрахань</a>

221 jewelmp4 jewelmp4 | E-mail | Web | 31. října 2017 v 1:08 | Reagovat

My new photo blog
http://hotties.pictures.erolove.in/?post-noelle
sex breeding videos tiny myspace girls sex teens in sarees easter parade 1800 s pictures school slogan that rhyme

222 mitchellgt4 mitchellgt4 | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 7:53 | Reagovat

Hi fashionable work
http://boobs.pics.erolove.top/?post-karissa
hardcore streaming video porn free besitiality porn pass long hardcore desi porn tubes old est porn fat boys gay porn

223 RussellAdome RussellAdome | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 7:58 | Reagovat

Видео https://youtu.be/dnxmoWu8tEY - От этих неизлечимых медициной болезней я избавился благодаря Ламинину за 11 месяцев приема

224 GachimRor GachimRor | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 11:37 | Reagovat

<a href=http://nexusrp.ru/>Русский StalkerRP 46.174.55.117:27015</a>
<a href=http://yousteam.ru/>Buy cheap steam keys</a>

225 Craignerma Craignerma | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 19:18 | Reagovat

Приобрести можно на веб-сайте http://mangoo77.mangoosteen.com

Предлагаем вам чудодейственное средство для снижения веса Mangoosteen. С его помощью реально сжечь около 15 кг за 14 суток.

Дерево мангостан растет на Филиппинах. Плоды данного растения обладают потрясающими особенностями, которые были положены в основу средства Мангустина. В банке имеется около 20 плодов этого замечательного дерева. Плоды растения мангкут помогают растопить лишнюю липидную ткань. И замечательно влияют на организм в целом. Специфика производства препарата, а также уникальная упаковка позволяют сберечь все удивительные свойства плодов.

Основным веществом сиропа Мангустина являются плоды с дерева мангостин, в которых содержится огромное число питательных веществ. Благодаря веществу ксантону, которое в огромных количествах содержатся во фрукте, сильно притормаживаются процессы окисления в организме. Окись дифениленкетона признается одним из самых мощных антиокислителей. В плодах растения мангостин вдобавок имеются различные группы витаминов и микроэлементы. Приобрести сироп Mangoosteen возможно на веб-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.

226 ClaraSag ClaraSag | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 1:51 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://top-essay.work/2017/03/29/prep-avail-in-college-physics/

227 Briancek Briancek | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 4:39 | Reagovat

Лечение зависимости нужно начать с осознания проблемы.
Не стоит убегать от своей болезни, надо действовать решительно,
признать, что проблема есть и для ее решения требуется
длительное лечение!
Реабилитационный центр “Refresh” Рефреш построен на основе мировых
стандартов и норм. Но строгие рамки не становятся преградой для того,
чтобы делать место уютным и максимально комфортным для его пациентов. Зависимым людям от наркотиков или алкоголя во время лечения очень важно избегать стрессов. Для этого Мы создали им благоприятные условия, в которых каждый чувствует умиротворение и вдохновение на позитивные результаты лечения.
<a href=http://narco.net.ua>Лечение наркозависимости</a>
<a href=http://narco.net.ua/stati/kak-lechit-narkomaniyu>Как лечить наркоманию</a>

228 Angelazow Angelazow | E-mail | 4. listopadu 2017 v 0:26 | Reagovat

<a href=http://kkorovin.ru/writer3.php> тут    </a>

229 KurtPax KurtPax | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 2:03 | Reagovat

Здравствуйте уважаемый коллега.
Как ваше здоровье, как ваши дела?
Вы уже получаете прибыль на свои 1500$ открыли счет?

Промо - акция для всех стран
https://prnt.sc/gbrp4s

Получите безвозмездно 1500$ на свой счет
Подробно тут: http://wmkz.kz

Используйте Промо - КОД: FV4x56GDs8Z
Получите скидку в размере 30%

Проверяйте работу Бесплатно целых 10 дней!
Пользуйтесь услугой "Умный инвестор" - Бесплатно!
Десять (10) дней Халявы - чтобы принять решение - это СУПЕР здорово.
Через 10 дней скидка составит - 500 рублей или 10$

Подробности по скайпу: DLC.FOREXTRADE

Основные инвестиции для получения профита в 2017 году

230 janetue3 janetue3 | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 5:38 | Reagovat

Hi fashionable website
http://dating.club.adultnet.in/?page.jazmine
  free dating websites australia arab to arab dating site speed dating for young adults filipino girls for dating online canadian dating sites

231 GachimRor GachimRor | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 14:36 | Reagovat

<a href=http://nexusrp.ru/>Русский SCP Breach 37.230.162.245:27015</a>
<a href=http://yousteam.ru/>STEAM и Origin keys</a>

232 ThomasSheex ThomasSheex | E-mail | Web | 11. listopadu 2017 v 18:50 | Reagovat

<a href="http://viagrawithoutprescriptions.com/">viagra online prescription</a>  <a href="http://viagra100mgbestprice.net/">best price 100mg viagra</a>

233 PhillipMon PhillipMon | E-mail | Web | 12. listopadu 2017 v 1:47 | Reagovat

綠屋家居: GREEN HOUSE 北歐傢俱-台中家具  http://www.greenhouse.net.tw

234 Jesseacups Jesseacups | E-mail | Web | 12. listopadu 2017 v 21:16 | Reagovat

With all the new crypto currency out there, I was wondering what your favorite one is and why.  Please post a reply.

235 GachimRor GachimRor | E-mail | Web | 13. listopadu 2017 v 12:12 | Reagovat

<a href=http://nexusrp.ru/>GMOD STALKER RP Project</a>
<a href=http://yousteam.ru/>STEAM и Origin keys</a>

236 Gavinunora Gavinunora | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 11:13 | Reagovat

http://mic-shop.com/

【揚歌麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂

237 HarryAnacy HarryAnacy | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 13:09 | Reagovat

XYZ專業光碟教學網站 http://xyz.net.tw/

238 LeonardLycle LeonardLycle | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 15:23 | Reagovat

http://online-entertainment-city.com/

【金合發線上娛樂城】─金合發現金版│電子遊戲│體育賽事投注-最方便最好玩的線上娛樂城

239 maggieau4 maggieau4 | E-mail | Web | Čtvrtek v 9:46 | Reagovat

Daily updated sissy blog
   dirty old man porno growing cannabis equipment male balls pics  
http://sissyabuse.blogporn.in/?read.teresa
  sissy boy outlet sissy bitch tube pajamas plus size english telugu dictionary free download eco disposable nappies white witch spells crossdresser gay porn tube tips on voice training

240 Davidnok Davidnok | E-mail | Web | Čtvrtek v 11:10 | Reagovat

Здраствуйте
Я Александр, и я хочу представить  вам информацию о сайте http://www.molodezh-nvch.info .
Сайт представляет собой источник информации о деятельности молодежи в городе Новочеркасске.
Вам представлены основные мероприятия из наиболее популярных пабликов социальной сети Вк.
Надеемся вы найдете  полезный материал, на нашем  сайте .

<a href=http://molodezh-nvch.info/%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d0%b8%d1%81%d1%8c-%d0%b7%d0%b0-06-10-2017-202604-0300/>криминальные новости новочеркасска читать подробнее</a>

241 Kellyacups Kellyacups | E-mail | Web | Čtvrtek v 23:02 | Reagovat

With all the new crypto currency out there,
I was wondering what your favorite one is and why.
Please post a reply.
I like Bitcoin and Ethereum because I trade them online and
they have the biggest swing in price to maximize profits.

https://Bitcoin-doubled.com

242 Andreygew Andreygew | E-mail | Pátek v 3:49 | Reagovat

Здрасьте
Здесь все рассказано подробно
<a href=http://rmnt.net/osnovnye-raznovidnosti-zamkov/30684>аварийное открытие машин</a>

243 vickytj3 vickytj3 | E-mail | Web | Neděle v 17:32 | Reagovat

Contemporary launched porn locality  
http://arab.sexblog.pw/?kierra
  free prono xxx movie meaning of erotic erotic torture chamber erotic means victorian erotic literature

244 Prodatimaps Prodatimaps | E-mail | Web | Včera v 4:17 | Reagovat

Куда продать бу телефон на запчасти
Ежегодно, производитель выводит в свет огромное число совершенно новых моделей, поэтому вопрос продажи рабочих старых устройств волнует многих пользователей. Если до сих пор не нашли место, куда продать бу телефон на запчасти, звоните нам прямо сейчас и рассчитывайте на следующие преимущества:
•    Всегда справедливая цена за предоставленный телефон;
•    Обеспечим быструю и обоснованную оценку;
•    Предоставим возможность выезда штатного сотрудника в указанный округ столицы;
•    Принимаем б/у телефоны Самсунг в большом ассортименте и т.п.
http://prodat.su/prodat/telefony/mobilnik-samsung/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama