Ti, co byli v určitou chvíli můj život.

4. března 2014 v 10:36 | V. |  Autor
(Předem upozorňuji, že text má 1921 slov. Zdrž se debilního komentáře o délce a pokud chceš nechat komentář se slovy 'Dobrý článek'- rovnou si střel facku za mě. Nikoho to číst nenutím.)
Tak jak vám uteklo pondělí?
Zase nový týden, zase škola, bože prosím, ať už jsou zase prázdniny, nebo prodloužený víkend (příští týden, alespoň to).
Konečně mám za sebou tu šílenou pololetku z fyziky, grr. Snad to alespoň na 4 bude, protože jinak už nevím, co bych dělala. Ještě mě čeká Němčina, Latina a Anglina a s pololetkama zas na chvilku pokoj. Jak to máte vy?
Co jsem projížděla blogy, všude se psalo, jak dělá matika problém, jak se z ní propadá, že jsou samé čtyřky.. až se mi nechce říkat, že z ní mám jedničku. Pff, já se pochlubím. Chápete, jednička z matiky? Já? Jsem borec!

Tenhle víkend jsem měla takovou.. mm nostalgickou náladu? Vytáhla jsem starý deník, kde mám (mimo jmén kluků se kterýma jsem se měla víc ráda, než jen srdcem - hah, je to celkem trapný, ale nevím, založily jsme si to s kamarádkou, stejně tam píšu jednou za půl roku- tím nechci říct, že jsem nějaká lehká .. je to tam od :* až dál.), staré vypsané sms od bývalých kluků mého života, popsány ty nejkrásnější dny mého života.
Napadlo mě, že bych se mohla ke každému vyjádřit, něco napsat, vypsat ty pocity, protože moje úžasná vrba (která si po mém vzoru udělala taky blog- tu) je z toho už unavená a nezajímá jí to. hah, neříkej, že ano.


Měla jsem takový, jak bych to sakra nazvala, komplikovaný vztah, který bych dost těžko dokázala vysvětlit slovy. Zkusím to.
Psalo se 10.9.2010, byl to den, kdy jsem potkala kluka, který byl pro mě na nastávajících asi 3 roky jediný, na koho jsem myslela. (Dobře, mezi tím byli další, ale vždycky jsem se z chvilkového oblouznění a zaláskování, vrátila ke němu.) Budeme mu říkat V., kdo četl už od začátku můj blog, určitě o něm někdy něco zahlédl, i když nejsem si jistá, jestli bylo více jak jeden článek o něm. Což je jedno.
Náš vztah byl o tom, že jsme vždy šli ven, samí pusinky, nufinky a podobně, takhle to trvalo nějakou dobu a poté jsme se zase chvilku neviděli, nebo jen kamarádsky šli ven (což se stalo jen minimálně.). Takhle se to věčně opakovalo. Byl prostě moje první láska, na kterou se jen tak nezapomíná.
Jediný hodně velký zlomový okamžik byl 14.11.2012, kdy jsme spolu začali oficiálně a se vším-šudy chodit. Bylo mi s ním krásně, dokázal vždy maximálně zvednout náladu, dokázala jsem s ním být pořád a nedokázali jsme se sami sebe nabažit. Milovala jsem jeho půlhodinová loučení, jeho smsky už 2 minuty po tom, co jsme se rozloučili, že mu chybím. Jeho 'miluji tě' pro mě byla nejdokonalejší věta na světě. Milovala jsem ho a udělala bych pro něj cokoli.
Sic měl chyby, on byl dost náladový a urážlivý, i tak jsem si toho vztahu vážila a byla za něj ráda.
Jenže jsem byla hloupá, byla jsem utopená v jeho kecech! Teď až to všechno vidím. Nechápu, jak jsem mohla věřit těm jeho kecům. Nechápu, jak mi to mohl udělat. 21.12.2012 Jsme se rozešli. Ano, byl to krátký vztah, ale alespoň jsem si uvědomila, že těch 2,5 roku, byl jen ztracený čas, který jsem mohla využít jinak, s někým jiným.
Jenže to tak lehce neskončilo. Nebyl to ani měsíc, co mi znovu psal.
'Udělal jsem chybu, že jsem to skončil, pořád tě mám rád!' 'Chybíš mi, dáš mi ještě šanci?' - 'Dovolíš, abych byl zase tvůj a ty moje?'
-No jasně, a miliardy podobných keců, no a co jsem udělala? Já kráva se k němu opět vrátila. Jenže mi jaksi unikala podstata jeho nové náklonosti. Ruka už mu přestala stačit a tak jsem nastoupila já. Trvalo mi snad dva měsíce, než jsem si to uvědomila. V ten den to už skončilo. Od té doby jsem ho neviděla, je to skoro rok. Nechybí mi, ale občas mám nutkání si přečíst starou konverzaci, či mu napsat, ale radši na to kašlu. To není nikdo pro mě! Tohle je za mnou a já udělala velkou tlustou čáru.

(uf,nevěděla jsem, že se tak rozepíšu)

Mezi tím se objevil S., byl o dost starší. Poznala jsem se s ním v listopadu 2010. Byl to kluk, který měl dokonalou osobnost. Kéž by jsme byli stále v kontaktu. Teď, když jsem zas o dost starší, rozuměli bychom si mnohem více.
Pamatuju si, když jsme seděli večer na lavičce, on mě vzal kolem ramen, já se k němu přitulila a jen jsme si užívali toho, že jsme byli spolu. Bylo to krásný.
Po více jak měsíci se však stěhoval pryč. Týden mě ignoroval, protože si myslel, že to bude pro mě mnohem lepší, když prostě přetrhne kontakt, než aby mi narovinu řekl, co se děje. Jenže já jsem za ním šla, zastavila ho a začala na něj, co se děje, co se stalo. Řekl mi to, objal mě a už jsem ho neviděla. Stála jsem tam jako sloup a brečela, dlouho brečela. Psali jsme si potom ještě několik měsíců, jenže jsem mu jednou volala a vzala to nějaká holka. Přestala jsem s ním komunikovat. Ignorovala jsem hovory, zprávy. Od té doby o něm nic nevím. Občas si na něj vzpomenu, jaké by to bylo, kdyby jsme se teď znovu potkali. Bohužel mi po něm zbyly vzpomínky, fotka a staré číslo, které už nefunguje.

Další byl M., byl to kluk, který byl maximálně milý, pozorný, milující. Jenže.. ano, jsem blbá a nedokázala jsem si toho vážit. Toho že mě má někdo opravdu rád a jen jsem si s ním hrála.
Teda né vždycky, chvilku jsme spolu chodili, byly to dva měsíce, dva měsíce zahrnuté úžasnými slovy, pocity a podobně. Bylo to krásné období. Kdyby se tak vykašlala na lidi kolem mě, kteří si ze mě utahovali. 'Haha, ty jsi s ním, jo ?' - neměla jsem v té době asi povahu na to, je poslat tam, kam patří. Třeba by to bylo jinačí, třeba by jsme byli do teď spolu a šťastní. Třeba. Třeba.
Přes půl roku na mě dokázal čekat. Čekat až odepíšu, až kývnu na to, že půjdeme ven, že budeme někde spolu. Jsem blbá. Teď už se mu ani nedokážu podívat do očí. Dokázala jsem mu napsat, že ho nechci, že s ním nebudu, na jeho narozeniny. Strašně se večer opil s z oslavovaných osmnáctin (nebo devatenáctin? ._.) neměl nic.
'Hledám marně slova, abych tě přesvědčil, ať mi tohle neděláš, jenže nemůžu.'
Byl tak zlatý. Přeju mu, aby našel skvělou holku, se kterou bude opravdu šťastný!

R. , tohle je úplně první kluk, ze kterého jsem byla na totálku hotová. Jeho nádherný oříškový oči mě dostanou na kolena občas i teď. Byl to tak strašně zlatý kluk, ale zase .. nevím, byla jsem strašně nerozhodná. Nakonec vše skončilo u kamarádství. Možná to bylo i jeho depkama, melancholickou povahou. Byl to první kluk, kterého jsem měla ráda, první kluk, který mi napsal básničku.
A člověk, kterého mám pořád ráda.

A k neposlednímu je to K. . Já vím, opakuji se, píšu/ spíše psala jsem o něm často. Pravidelní čtenáři musí mít o něm už načteno.
Pro mě je tohle dokonalý kluk. Dobře, nezachoval se nakonec mile, je to aroantní pokrytec, ale stejně s ním to bylo úžasné období. To jaký byl. Upřímný, ochotný, hodný. Vždy pro mě, i když neměl náladu se s kýmkoli bavit, vždycky napsal, i když jsem já měla špatnou náladu, brečela jsem, on tu byl pro mě. Dokázal mě vždy podržet a podpořit, nikdy neřekl ne. Kvůli mě vstával i v 7, i když mohl spát do 10, jen aby jsme si psali, aby mohl být alespoň takhle semnou.
Tohle je už všechno zamnou a teď kolem sebe chodíme jako stíny.
Konec května a i my jsme skončili. Od té doby jsme si psali jen jednou. Nedávno. Právě v tu chvíli se z něj vyklubal ten blbec, změnil se, nebo se ke mně prostě choval tak krásně?
Stejně bych chtěla, aby jsme si stoupli, koukali si z očí do očí a všechno si vyříkali.

-Možná jsem se moc rozepsala, ale nějak jsem musela. Trápili mě hodně a já už chci za všema udělat velkou zeď, za kterou se už nedostanu a co je ukryto v ní, mi je jedno.-

''Neřešme, kolik jsme si přesně poslali sms, za tu dobu, co jsme se neviděli :) Vždyť to neznamená, že kolik sms ti napíšu, tolik tě miluju, protože tě miluju a až budeme spolu, budu tě milovat ještě víc!''
-M.
''Chybí mi tvoje něžné pohlazení, snad se ti budou zdát jen krásné sny, posílám sladké pusy. Miluji tě.''
-V.
''Je špatný, že nevíš, co chceš, ale já vím, co chci. Chci tebe!''
-M.
''Kdypak konečně přijedeš? Stále čekám na tu slibovanou pusu.''
-R.
''Strašně mi chybíš milá! Snad se co nejdříve uvidíme! Potřebuju tě vidět!''
-S.
''Chci tě vedle sebe mít, sladkou pusou tě políbit. Jsi to nejkrásnější co mám a nikomu tě nedám. Dobrou noc a krásné sny lásko. Miluji tě ♥''
-V.
''Hlavně mě štve, že se nemůžeme vidět každý den. Proto každá chvíle s tebou je pro mě jedinečná!''
-V.
''Miluji tě!''
-V.
''Nedokážu si představit, co bych bez tebe dělal. V dobrém i zlém, vždy při tobě!''
-K.
''Čím to je, že moje hlava nechce myslet na nic jiného? Čím to je, že moje ruce nechtějí psát nikomu jinému? Tebou? Ty jsi ten důvod, proč jsem denně vysmátej a proč chodím dokonce i do školy s dobrou náladou. Ty jsi ten někdo, komu chci psát, koho chci nejvíc ze všeho vidět a koho jsem si šíleně oblíbil. Ne ty nejsi jen někdo, ty jsi spíš něco. Někým oslovujeme lidi, ale ty nejsi člověk. Možná koukám moc na filmy, ale mám tě za nejnádhernějšího anděla, který je někdy člověkem, ale ve dnech kdy si píšem, člověkem není. ... Mám tě rád, jen hodím sprchu a budu se ti věnovat andílku!''
-K.
''Nesluší ti, když se zlobíš!:*''
-K.
''Chci ti jen říct, že mi na tobě strašně záleží. Mám tě šíleně rád.''
-K.
''Jsem venku, je přesně 21:21 kdy ti začínám psát. Kolem mám tři hlavy a bavíme se o tobě, o jejich objevech. Kluci začali mluvit o holkách, který v poslední době poznali. Ptají se mě, jak s nimi mluvit, co jim říct. Potom jsem začal mluvit já o tobě. Přesně po tom, co ti denně opakuju. O tom jak úžasná jsi. Když jsem domluvil, 5 minut bylo ticho a všichni byli udiveni a dávali mi řadu otázek, jak někdo jako ty může existovat. Sám tomu dodnes nevěřím, že jsem potkal někoho jako ty a jsem za to šíleně rád, že to není možné. Kdykoli o tobě mluvím, šíleně se zamyslím, mluvím o tobě, čumím do blba a ptám se sám sebe na několik otázek. Každopádně když si na tebe vzpomenu, byť alespoň na minutu, mám okamžitě zlepšenou náladu, protože si vybavím den, kdy jsme se poznali. Za tu dobu jsi mi neskutečně přirostla k srdíčku a nemůžu a ani nechci tě z něho dostat, chci totiž, aby jsi v něm zůstala co nejdéle, abych s tebou byl vždy v dobrých i zlých chvílích. Dáváš mi neskutečnou sílu do dalších dnů. MÁM TĚ ŠÍLENÝM ZPŮSOBEM RÁD.''
-K. (poslední zpráva od něj, pak jsem mu vše řekla. Jak se po těch slovech mohl tak zachovat? Hlavně že mi psal, že si četl starý konverzace, protože se v tu dobu cítil dobře, že se chtěl znovu na chvilku tak cítit. Stejně ho mám stále ráda.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (369)
Zobrazit starší komentáře

301 DanielGar DanielGar | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 11:14 | Reagovat

dessertsfactory.com  -   Sweet Recipes For Everyone

302 Dsbcstoott Dsbcstoott | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 21:23 | Reagovat

direct payday loans
<a href="https://installmentccy.org/">3 month payday loans</a>
quick loan
<a href="https://installmentccy.org/">loans online</a>

303 caroleku16 caroleku16 | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 17:32 | Reagovat

Pron blog locality  
http://hiddencam.xblog.in/?dania
  erotic stock photo vГ­deos pono erotic backgrounds french erotic films free adult games

304 Dnbcstoott Dnbcstoott | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 23:05 | Reagovat

free debt advice
<a href="https://paydaynnoo.org/">online loans</a>
same day payday loans direct lenders
<a href="https://paydaynnoo.org/">payday loans near me</a>

305 Dmdstoott Dmdstoott | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 13:50 | Reagovat

advanced payday loans
<a href="https://installmentokmloan.com/">cash advance</a>
debt consolidation companies
<a href="https://installmentokmloan.com/">cash advance loans</a>

306 JnxvBrinna JnxvBrinna | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 0:21 | Reagovat

loans bad credit
<a href="https://personalnaeloan.com/">payday loans</a>
quick and easy payday loan
<a href=https://personalnaeloan.com/>payday loan online</a>

307 rubenro11 rubenro11 | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 16:16 | Reagovat

Started new web throw
http://travel.tobuy.in/?profile.keira
erotic art paintings adultvideo adultvideos erotical night erotic poster

308 RachelWoore RachelWoore | E-mail | 7. ledna 2018 v 14:12 | Reagovat

Paydayloans for usa

<a href=https://paydayloans-1000.com>apply for loans online with bad credit</a>

309 dixiesr16 dixiesr16 | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 4:15 | Reagovat

My unheard of entanglement contract:
http://geneva.web1.telrock.net

310 emmabp2 emmabp2 | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 9:53 | Reagovat

Sexy tranny  
http://shemales.xblog.in/?post-nicole
  transexual chat shemans sex transexuals video shemalemovie.com free video oorn

311 brandiqs60 brandiqs60 | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 1:27 | Reagovat

Started up to date cobweb stand out
http://singles.dating.twiclub.in/?epoch.payton
  women asian free fuck sites no credit card needed calgary online dating dating for students catholic date

312 veronicapv11 veronicapv11 | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 7:05 | Reagovat

My novel page
http://rivera.femdom.twiclub.in/?page.antonia
erotic novel online erotica books erotic pages erotic paperbacks erotic free ebooks

313 FbdBrinna FbdBrinna | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 0:19 | Reagovat

fast cash personal loans
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">instant payday loans</a>
payday advance cash america
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>installment loan</a>

314 stanleyjg2 stanleyjg2 | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 11:02 | Reagovat

New photo blog
http://sexypic.erolove.in/?entry.alanis
sex malay redtube van the partyjocks brown eyed girl mp3 constipation dark urine abdominal pain free black porn star search emo girl asterbating

315 MdvxSnura MdvxSnura | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 21:32 | Reagovat

viagra discount online
<a href="http://viagracnar.com/">buy viagra cheap</a>
liquid viagra
<a href="http://viagracnar.com/">viagra online without prescription</a> ’

316 Enmusuibre Enmusuibre | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 15:03 | Reagovat

buy viagra usa
<a href=http://fviagrajjj.com/>pfizer viagra</a>
viagra free
<a href="http://fviagrajjj.com/">viagra uk</a>

317 sarahue60 sarahue60 | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 18:20 | Reagovat

New sissy girls blog website
   gay old men with huge cocks extreme prince albert luxury bathrobes  
http://feminisation.xblog.in/?page.yasmin
  seed shop amsterdam movies action list how is jane eyre a feminist novel old men having sex with each other prison videos youtube men breast implants henry margu hypnotic erotic video

318 Fwenhymbom Fwenhymbom | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 1:25 | Reagovat

cheap cialis
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cialis trial offer
<a href="http://retcialis.com/">cialis online pharmacy</a> ’

319 ErvinLoomb ErvinLoomb | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 16:11 | Reagovat

лучшие игровые автоматы без регистрации

<a href=http://igrovieavtomati.su/>игровые автоматы хорошие бесплатно</a>

320 Fndcragma Fndcragma | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 13:23 | Reagovat

medicament cialis
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis price</a>
cialis 10 mg daily
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis for women</a> ’

321 Gbvcragma Gbvcragma | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 14:41 | Reagovat

cialis professional vs cialis
<a href="http://veucialis.com/">cialis cheap</a>
cialis in canada
<a href=http://veucialis.com/>buy generic cialis</a> ’

322 Gbvcragma Gbvcragma | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 16:21 | Reagovat

buy cialis professional
<a href="http://veucialis.com/">cialis online pharmacy</a>
cialis uk sales
<a href=http://veucialis.com/>cialis canada</a> ’

323 CharlesWah CharlesWah | E-mail | 20. ledna 2018 v 8:47 | Reagovat

Воспользкйтесь услугами автопроката на Камчатке
Сайт автопрокат http://тачки41.рф аренда авто.
<a href =”http://тачки41.рф”>автопрокат</a>
<a href =”http://тачки41.рф”>автопрокат Камчатка</a>
<a href =”http://тачки41.рф”>Прокат легковых авто на Камчатке</a>
<a href =”http://тачки41.рф”>Автопрокат в Петропавловске-Камчатском</a>
Закажите услуги автопроката на Камчатке. Лучший сервис автопроката в г. Петропавловске-Камчатском.
По всем вопросам звоните: +7 914 9990333;
Пишите: st.al888@mail.ru

324 Jamesphego Jamesphego | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 11:39 | Reagovat

<a href=http://www.cruiser-freunde.de/mbt-sandalen-damen-schwarz-033.html>Mbt Sandalen Damen Schwarz</a>
Beware that breast cancer can occur in women spanning various ages. Many women think that since they are within their twenties or thirties which they are not able to get cancers of the breast, as a result, they dismiss signs, like piles inside their boobies. If you are anything at all dubious, be sure to allow your physician know.

<img>https://www.carion.nu/images/car2/4238-converse-grå-barn.jpg</img>

Think about the people your group to be like young children who must be nurtured. Assist them to when they're experiencing difficulity, supply them because of the tools they have to become successful, and prize them when they're doing well. Exactly like young children, they may grow inside mlm in becoming productive down line people to suit your needs.

<img>https://www.dewegwijzerhouten.nl/images/deweg2/16531-goedkoop-versace-schoenen.jpg</img>

325 LssdvdAdurce LssdvdAdurce | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 13:18 | Reagovat

cheap viagra online
http://viasergeneric.com/
viagra women
<a href=http://viasergeneric.com/>generic viagra online</a> OK’

326 Mbedtalcosy Mbedtalcosy | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 3:43 | Reagovat

canada viagra generic
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra without prescription</a>
women taking viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">purchase viagra</a> ok’

327 Vecusuibre Vecusuibre | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 4:18 | Reagovat

viagra costs
<a href=http://viasergeneric.com/>cheap generic viagra</a>
buying viagra in canada
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra prescription</a>  OK’

328 Mbedtalcosy Mbedtalcosy | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 5:45 | Reagovat

pfizer viagra brand sale
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra without prescription</a>
cheapest generic viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buying viagra</a> ok’

329 KevinInsab KevinInsab | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 13:28 | Reagovat

The Norwegian Miracle AminoPure and AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2nr  

Детская Яркая Стильная  одежда и аксессуары  для детей Уже в Украине  instagram  little_bembik

<a href=http://www.1541.ru/> Купить AminoPure купить AminoBoosters купить Без регистрации по гос.цене онлайн в скайпе evg7773</a>

<a href=http://youtu.be/INzunr0RQf4>Предлагаю Рассылку ценой $10 На месяц на 30 млн. сайтов круглосуточно</a>

<a href=http://www.getyourboomback.com/#_l_2nr>The Norwegian Miracle AminoPure and AminoBoosters are 4 - 8 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN</a>

<a href=http://1541.ru>СРАВНЕНИЕ AminoBoosters и Ламинина - Laminine LPGN. Миф о Факторе Роста Фибробластов. Норвежское чудо AminoBoosters и Laminine LPGN. ЧТО ВЫГОДНЕЕ, ДЕШЕВЛЕ - в Aminoboosters 400 мг, ( AminoPure 420 мг) экстракта в 2 раза больше  и в Ламинине - 200мг. ЦЕНА в Aminoboosters ( 120 капсул) в 4 РАЗА, опт в 8 раз, работа - партнерка 35% - всем без обяз. покупок и без вложений. Доставка на дом. Не МЛМ</a>

<a href=http://ny8.ru/543485529>Заработать через соц. сети щелчком мышки до 9 млн. рублей внеся 1 раз 9 usd или Абсолютно бесплатно</a>

<a href=http://ny8.ru/543485529>You can earn to 600 000 usd by investing in the project 1 time 9 usd or absolutely free.</a>

<a href=https://fruitmoney.org/?u=116147>Нет никаких ограничений. Выводим сколько заработали безо всяких скрыток и мути. Никаких очков, баллов, условий. В Любое время. Тип долгосрочного хайпа со страхованием до 10000 руб.</a>

<a href=http://golden-mines.biz/?i=444768>Golden Mine - Игра с Заработком! A game with Earnings. Уже 3,5 года жизни</a>

330 leannafm4 leannafm4 | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 11:31 | Reagovat

New sissy girls blog website
   gender transformation male to female wholesale cleaning supplies weed for sale uk  
http://sissyabuse.blogporn.in/?view.violet
  nylon pantyhose sexy sheer blouse post op vocal cord surgery a pirate costume australian clothing designers angel tattoos for men heels shoes face cosmetic surgery

331 Ecfvsuibre Ecfvsuibre | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 17:21 | Reagovat

viagra from india http://viasergeneric.com/  OK’

332 Rvdalcosy Rvdalcosy | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 18:19 | Reagovat

viagra toronto http://genericonlineviaqra.com/ ok’

333 minniesz4 minniesz4 | E-mail | Web | 28. ledna 2018 v 11:59 | Reagovat

Striking pctures  
http://bikini.blognet.pw/?tatiana
  erotic horror movie pornography free videos erotic dances erotic themes erotic photography blog

334 Ralphbab Ralphbab | E-mail | Web | 28. ledna 2018 v 21:56 | Reagovat

Всем привет, кто нибудь покупал нижнее белье <a href=http://c.trktp.ru/m4CN>тут</a>?
надо заказать презент тян, реально оно такое офигенное как на фотках?
Может кто-нибудь подсказать похожий сайт?

335 NormaNap NormaNap | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 4:02 | Reagovat

<a href=http://janne1278.blogspot.com>Dating miracle</a>
<a href=Newly><img>https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/40/bb/69/40bb698e4c835724fa436e511b32c367.jpg</img></a>
<a href=http://janne1278.blogspot.com>Busty russian women nude</a>

Florida internet scam russian womanDating your spouse seperatedDating south africaFriends an dating siteUkraine dating siteDating site for teenagersKioschos datingBrent smith dating seduction mp3Single russian ladies from small townsCanadian and russian marriagesBilly campbell datingSex dating in cedar hill texasEveryone believes in carbon datingWho is kate moennig datingRich older women dating londonAmerican singles online dating personalsInteracial dating siteDating finder com jewishDating in the adult entertainment industryChat lines dating100 free millionare dating siteFree single personals online datingMail order bride resourcesDating personals single romanceDating stop being backup friendChristian meet singles date datingSex dating in rossiter pennsylvaniaSex tips and dating advice100 free dating site in phillipineFree hot russian women19th century dating customs1$ xxx datingFree dating online for bi sexualGabriel byrne datingOnline speed dating for singlesDivorce and beginning againHow to start dating after divorce for womenSex dating in bremen kentuckyDating sites in ft myersMartin flash key datingSex dating in saint francis texasFish in yhe sea datingUgly people free dating siteMen on dating in shelbyville tnChess russian woman's championTop european dating sitesZelda dating simPhotos of russian nudist girlsDivorced and dating at 50Mikeyg dating

336 maudewf69 maudewf69 | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 5:53 | Reagovat

Study my modish devise
http://date.top.yopoint.in/?stage.kayleigh
  no strings date sex free relationship dating christian advice gay dating site sugar dating uk

337 neldaxv18 neldaxv18 | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 15:15 | Reagovat

My up to date effect:
http://roland.forum.telrock.net

338 YolandaBeaft YolandaBeaft | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 17:33 | Reagovat

Как хорошо, что я купила неудобную, но очень красивую шелковую пижаму с колючим кружевом.
Я один раз хотел взять пузырек, чтобы рассмотреть, а она меня по рукам хлопнула и приказала: «Не смей трогать чужие вещи без спроса, не прикасайся к флакону!» Ой, не могу его найти!

<a href=http://krasnoyarsk.akpp-ac.ru>krasnoyarsk.akpp-ac.ru</a>  
Заболевших увезли в лечебницу.

339 MhtENANDA MhtENANDA | E-mail | Web | 1. února 2018 v 13:24 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
bad credit debt consolidation internet payday loan student <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday loan</a>

340 lindseyqt16 lindseyqt16 | E-mail | Web | 1. února 2018 v 14:47 | Reagovat

Started untrodden snare throw
http://elite.dating.blogporn.in/?leaf.makena
  free sex singles single christian dating site singapore dating website adult dating site uk hpv and dating

341 melodyvz69 melodyvz69 | E-mail | Web | 1. února 2018 v 15:18 | Reagovat

Hi supplementary website
http://dating.advice.adultnet.in/?epoch.aaliyah
  date of asian boston dating coach datnig a latina woman dating site for single moms dried dates fruit

342 HCSchuhKl HCSchuhKl | E-mail | Web | 1. února 2018 v 21:16 | Reagovat

essayhomeworkeasyljk.com
buy aciclovir tablets 400mg

343 Cayla Cayla | E-mail | 2. února 2018 v 19:52 | Reagovat

<a href="https://www.cpagrip.com/show.php?l=0&u=59482&id=16861"><h3><b> "ВЎObtГ©n el nuevo juego de preguntas ahora!"</b></h3> </a>

344 hilaryus16 hilaryus16 | E-mail | Web | 3. února 2018 v 5:18 | Reagovat

New nude pictures  
http://download.sexblog.pw/?joslyn
  erotic body art sex movies erotic caricatures erotic romance ebooks erotic mobile game

345 BrvsBrinna BrvsBrinna | E-mail | Web | 3. února 2018 v 21:30 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">loans payday</a>
quick loan lenders <a href=https://onlineloan.us.org/>best payday loans</a>

346 RachelWoore RachelWoore | E-mail | 5. února 2018 v 1:54 | Reagovat

Paydayloans up to 1000$

<a href=https://paydayloans-1000.com>cash loans in va</a>

347 VrcUnwife VrcUnwife | E-mail | Web | 5. února 2018 v 19:17 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra generic</a>
viagra brand sale
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra online without prescription</a>

348 Craignerma Craignerma | E-mail | Web | 6. února 2018 v 10:28 | Reagovat

Приобрести можно на веб-сайте http://m.1bestone.pw/

Рады предложить вам удивительное средство для снижения веса Mangoosteen. При помощи него можно сжечь около 10 кг за недели.

Дерево мангкут произрастает в Азии. Плоды данного растения имеют замечательные свойства. В баночке имеется более 25 плодов данного удивительного растения. Плоды с растения гарциния помогают растопить излишнею жировую ткань. А также замечательно воздействуют на организм в целом. Технология изготовления препарата, а также уникальная упаковка помогают сохранить все полезные свойства плодов.

Главным действующим компонентом сиропа Mangoosteen являются плоды с растения мангостин, в которых содержится большое число полезных микроэлементов. Благодаря веществу ксантону, которое в громадных количествах содержатся в плодах, сильно тормозятся окислительные процессы в организме. Окись дифениленкетона признана одним из самых сильных антиоксидантов. В плоде дерева мангустин также содержатся разные группы витаминов и элементы. Приобрести сироп Мансустина возможно на интернет-сайте http://tedsjkpb.bestseller-super.ru.

349 JustinMup JustinMup | E-mail | Web | 6. února 2018 v 18:35 | Reagovat

Cheers. I value it.
cialis pct
<a href="http://cialismsnntx.com/">cialis generic</a> qual e o nome do generico do cialis
<a href=http://cialismsnntx.com/>cialis generic</a>

350 SportPitTuva SportPitTuva | E-mail | Web | 7. února 2018 v 10:51 | Reagovat

Современный интернет магазин спортивного питания

Дорогие друзья! Первый и единственный интернет магазин спортивного питания ТуваСпортПит.РФ в Кызыле теперь всегда будет рядом с вами. А это значит, вы можете рассчитывать на нашу помощь в подборе и приобретении качественного спортивного питания!. Ведь даже если Вы не профессиональный спортсмен, а просто современный человек, то Вы прекрасно понимаете, как необходимы каждому успешному человеку, в этом мире, прекрасный внешний вид, здоровые тело и позитивный дух, энергия для построения успешной карьеры. И спортивное питание может легко помочь Вам в этом.
Вот далеко не полный перечень брендов которые есть в наличии в нашем магазине:
Optimum Nutrition, OstroVit , BSN , Mutant , Maxler, Universal Nutrition

Вся продукция, представленная в нашем магазине, является продукцией только от официальных производителей лучшего спортивного питания. Мы продаём лучшее спортивное питание известных мировых производителей и являемся официальным партнером Victory Distribution, потому что продажа этого питания является нашей основной деятельностью. У нас Вы можете купить самые лучшие аминокислоты, гейнеры, BCAA, креатин, жиросжигатели и протеин – всё то, что так необходимо спортсменам. И мы с достоинством заявляем, что можем быть надёжным партнёром для спортсменов любого направления и для людей, ведущих обычный здоровый образ жизни.

Качественное спортивное питание, которое предлагает именно наш интернет-магазин, для спортсменов является основой достижения самых лучших спортивных результатов, а для каждого современного человека служит основой его здоровья.

При помощи такого питания Вы легко сможете контролировать Ваш вес, повышать выносливость организма, если это необходимо, выдерживать продолжительные нагрузки в спорте, быть всегда бодрым и энергичным, контролировать поступление в Ваш организм необходимых минералов, витаминов и других жизненно полезных веществ.

Мы знаем, что Вам необходимы самые лучшие спортивные продукты. Наш интернет магазин спортивного питания открыт круглосуточно для Вас. И уже сегодня Вы легко можете заказать и купить у нас любое спортивное питание, интересующее Вас, при этом используя самый современный и удобный метод покупки. При этом и метод оплаты Вам будет предложен тот, который выбираете Вы. Заказав продукцию у нас, Вы своевременно получите Ваш заказ в нашем родном городе  Кызыле. <br>Мы всегда рады сотрудничеству с Вами.</p>
<p><span style="font-weight: bold;">И помните, что у нас - весь товар сертифицирован и дешевле!!! </span><a href="https://vk.com/TuvaSportPitRF " target="_blank">Наша группа в ВК  - ТуваСпортПит .РФ</a><span style="font-weight: bold;"><br></span></p>

351 CharlesPog CharlesPog | E-mail | Web | 7. února 2018 v 20:44 | Reagovat

Компания http://webrega.ru/ - «WEBREGA.RU» (профессиональная раскрутка сайта)- гарант вашего успеха!
Раскрутка, поддержка сайта – это постоянная работа над вашим сайтом, проводимая специалистами компании «WEBREGA.RU». Мы беремся курировать ваш проект, решать различные технические и маркетинговые задачи, постоянно работать над усовершенствованием дизайна, обновлением контента и т.д.

По-настоящему успешный сайт компании – раскрутка сплоченным коллективом опытных специалистов (программистов, вебмастеров, дизайнеров, контент-менеджеров и сео-оптимизаторов), направленная на достижение высоких результатов и получение максимальной отдачи от ресурса.

Вы можете связаться с нами удобными для вас способами и получить развернутые ответы на все интересующие вас вопросы. Цена (раскрутка сайта) может быть изменена с учетом дополнительных требований и пожеланий заказчика. Мы всегда рады долгосрочному сотрудничеству на выгодных для вас условиях.

Компания «WEBREGA.RU»: пока другие размышляют и утверждают новый план развития сайта, мы уже выводим ваш ресурс в ТОП поисковых запросов, а вы радуетесь новым клиентам!

Полный список тарифов вы можете посмотреть у нас на сайте

http://webrega.ru/articles/2/327 - Для заказа этих тарифов вы должны зарегистрироваться на сайте Webrega.ru и создать проект в меню- vip регистрация и оплатить согласно выбранному тарифу

оптимизация сайтов под поисковики

поддержка продвижение сайтов

продвижение и раскрутка сайтов на dvd

352 Omcpruth Omcpruth | E-mail | Web | 7. února 2018 v 21:36 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> no fax payday loans</a>
payday loan online https://365paydayloan.org/ -  no fax payday loans

353 franzp3 franzp3 | E-mail | Web | 8. února 2018 v 9:33 | Reagovat

Started up to date spider's web throw
http://big.boobs.xblog.in/?post.anaya
sisi sinz porn jizz hut free besty porn sonia carrere porn newest free interracial porn sites free young girls teens porn videos

354 RogerLense RogerLense | E-mail | Web | 8. února 2018 v 17:13 | Reagovat

Here's Everything We Know For Sure About Millennials And Sex 5 ส.ค. 2559 - Experts aren't sure exactly who or what we have to thank for lower teen pregnancy rates. But according to a 2014 Brookings report, there's evidence that reality shows featuring teenaged pregnant millennials, such as MTV's “Teen Mom,” may have contributed to a third of the decline in teen births between The Impact of Pornography on Children | American College of These include increased rates of depression, <a href=http://724camsonline.com/><u><b>muscle girl nude</b></u></a> anxiety, acting out and violent behavior, younger age of sexual debut, sexual promiscuity, increased risk of teen pregnancy, and a distorted view of relationships between men and women. For adults, pornography results in an increased likelihood of divorce which is also harmful This Gay Porn Site Specializes in Pregnant Men and Being Swallowed

25 เม.ย. 2559 - Like many of the videos on Film911.net, a site devoted to only the most special of specialty porn, this one features no nudity, no dongs, no anal, and no money shots (unless you count the man finally popping out a baby after 20 minutes of straining a money shot). MPREG, as the genre of pregnant man Interview With a Pregnant Porn Star - The Hairpin 19 ก.พ. 2557 - But Kross has an unconventional background leading up to motherhood — the Sacramento native is one of porn's biggest stars There will be an age 15  where she has more access to the internet, <a href=http://724camsonline.com/><u><b>hot red head girls nude</b></u></a>but I think that 13 years from now, with the number of girls who go through the industry, it will Pregnant teen - popular videos, page 1 - Booloo - free porn videos

And also: pregnant japanese, pregnant, pregnant tyoung, slave teen, get pregnant, pregnant teen sex, pregnant teen 4, pediatrist, caught, schwanger teen, pregnant teen blonde, pregnant in showe, forced teen, webcam, pregnant slave, beach, asian street meat, homemade, argentina, laktating teen, cute pregnant, pregnant Nashville, TN News, Weather, Entertainment, Sports - WSMV News 4

Ryan Johansen scored the tying goal in the final minute of regulation, and Roman Josi scored the winner 3:42 into overtime to rally the Nashville Predators past the New York Islanders 5-4 on Monday night. Ryan Johansen scored the tying goal in the final minute of regulation, and Roman Josi scored the winner 3:42 into Pregnant anal porn dynamic - DJ i Wodzirej na wesele Opole

Life free sex chat cams adult live sex chat cams from livejasmin. Kind struggle greatest music chat videos of all your favorite celebrities on the beach. Middle free xxx pregnant web cam chat girls season, the sisters come in with a plot to overthrow. Comfortable pregnant anal porn girls sexuality, but paying too much attention This Is 40 (2012) - IMDb

Like porn, the plot was just there as an excuse for the many 'money shots'--the consistently funny gags about typical 40ish couple's lives. Rudd's character is suffering a struggling business (and also maybe a little of 'struggling business'--if you know what I mean). Mann's character has a business also, that is suffering. Pregnant <a href=http://724camsonline.com/><u><b>ebony web porn</b></u></a> Teen Videos and Porn Movies :: PornMD Find pregnant teen sex videos for free, here on PornMD.com. Our porn search engine delivers the hottest full-length scenes every time FPA - the sexual health charity | FPA
Sexual health information and advice on contraception, sexually transmitted infections, pregnancy choices, abortion and planning a pregnancy.

355 LdfOceag LdfOceag | E-mail | Web | 9. února 2018 v 1:24 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">buy viagra</a> best price for viagra <a href=http://genericviaser.com/>viagra online</a> ok’

356 DCSchuhKl DCSchuhKl | E-mail | Web | 9. února 2018 v 17:12 | Reagovat

preis viagra 50 mg schweiz

<a href="http://tastybalckhd.com/">viagra online</a>

viagra biverkningar flashback

<a href=http://tastybalckhd.com/>buy viagra online</a>

357 Randalltog Randalltog | E-mail | Web | 10. února 2018 v 4:59 | Reagovat

over the counter viagra substitute at walmart
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
empezar a tomar viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
viagra brand names india

358 Randalltog Randalltog | E-mail | Web | 10. února 2018 v 11:54 | Reagovat

where to buy viagra in tanzania
<a href=http://viagrabs.com>buy viagra</a>
crush viagra into someones drink
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra</a>
how many hours before should you take viagra

359 Randalltog Randalltog | E-mail | Web | 10. února 2018 v 13:41 | Reagovat

how much is over the counter viagra
<a href=http://viagrabs.com>buy viagra online</a>
can u take viagra with food
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra</a>
how long before sex do you take a viagra

360 Randalltog Randalltog | E-mail | Web | 10. února 2018 v 17:48 | Reagovat

online apotheke viagra-generika
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
getting prescribed viagra
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra</a>
can i buy viagra over the counter in singapore

361 Randalltog Randalltog | E-mail | Web | 10. února 2018 v 20:16 | Reagovat

what happens when young guy takes viagra
<a href=http://viagrabs.com>buy viagra online</a>
can you take viagra with phentermine
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra online</a>
taking viagra while on warfarin

362 MichaelMag MichaelMag | E-mail | Web | Úterý v 0:36 | Reagovat

cialis how it works how fast
<a href=http://www.jcialisf.com>generic cialis</a>
cialis and acetaminophen
<a href="http://jcialisf.com">generic cialis</a>
cialis herzprobleme

363 eduardoho4 eduardoho4 | E-mail | Web | Úterý v 0:38 | Reagovat

New about after after concoct:
http://alexandria.projects.telrock.org

364 MichaelMag MichaelMag | E-mail | Web | Úterý v 2:25 | Reagovat

best natural alternative to cialis
<a href=http://www.jcialisf.com>buy cialis without prescription</a>
cialis for female use
<a href="http://jcialisf.com">generic cialis</a>
what happens if you don't have ed and you take cialis

365 MichaelMag MichaelMag | E-mail | Web | Úterý v 4:34 | Reagovat

can cialis be detected in a drug test
<a href=http://jcialisf.com>canada cialis</a>
will daily cialis lower blood pressure
<a href="http://jcialisf.com">cialis generic</a>
en cuanto tiempo hace efecto cialis

366 PbdBrelm PbdBrelm | E-mail | Web | Středa v 1:58 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">get business plan</a>
paper help writing
https://writingbusinessplan.us.com/ - small business plans

367 GordgNeita GordgNeita | E-mail | Web | Středa v 19:42 | Reagovat

Проститутки Питера сайт, на котором Вы можете найти анкеты индивидуалок от самых дешевых до эксклюзивных шлюх и путан Санкт-Петербурга, услуги этих красоток впечатлят кого угодно, ведь они очень разнообразны и парой бывает, что о каких-то из них Вы даже не слышали. Хотите познакомиться поближе, выбирайте понравившуюся анкету девушки и перед Вами фотогалерея той самой проститутки Питера, а также спектр услуг, которые предоставляет данная путана Санкт-Петербурга и конечно же, район в котором она находится и номер ее телефона.
<a href=https://prostitutkipitera.pw>Проститутки Питера</a>

368 EdwardWroxy EdwardWroxy | E-mail | Web | Včera v 4:34 | Reagovat

金合發線上娛樂城 http://online-entertainment-city.com/

369 EckiNeeli EckiNeeli | E-mail | Web | Včera v 14:21 | Reagovat

Sie haben keine Zeit für lange Fortbildungen? Bei uns erhalten Sie kostengünstig ihre noch fehlenden Fortbildungspunkte in wenigen Minuten. Von Experten erstellte Lernhilfen mit Lösungen. Garantiert echt und anwendbar.

<a href=https://www.fortbildungspunkte-kaufen.de> www.fortbildungspunkte-kaufen.de</a>

Wir bieten ihnen aktuelle Kurse zu vielen Themengebieten kostengünstig zum download an. Einfacher und kostengünstiger können Sie Ihre noch fehlenden Fortbilungspunkte nicht erhalten.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama