Říjen 2013

Povídka za použití předem daných slov

30. října 2013 v 20:53 | V. |  Články
Zkoušeli jste někdy psát nějaký text, kde u něj máte jasně daná slova?
Před půlhodinou mě psala kamarádka, jestli bych ji neudělala úkol, který měl přesně tohle zadání. Vůbec jsem si nevěděla rady. Nedostala jsem žádné informace- žánr, počet slov a podobně. Přece jen jsem se s tím vypořádala a napsala takovou patlaninu. Osobně jsem docela hrdá, protože vyplodit něco se slovy :
houska, banán, chléb, pes, Marcel, kočka, smrad, bouřka, bouda, les, tříkolka, kamera, Shrek, bagr
-Šlo těžko. Přece jen jsem se ale rozhodla, že vám to sem dám. Aby jste viděli moji fantazii. Jí se to líbilo, tak doufám, že dostane výbornou. haha.

Hole in the floor (1. Část)

26. října 2013 v 20:50 | V. |  Hole in the floor
Po šíleně dlouhé době, kdy jsem slibovala novou povídku, jsem si k tomu dnes sedla a napsala kus něčeho, co předpokládám nikdy nedopíšu, kdo ví. Téma mě napadlo nedávno a tahle doma mě hodně zajímá, když teda pominu následné depky. Doufám, že s bude líbit.
-Jelikož v textu nezaznělo, Clar je patnáctiletá dívka a Katrin její mladší sestra, ještě jsem nedomyslela, kolik by ji mohlo být, ale počítám tak 9-10 let.
______________________________________________________________________________________


Duchové

19. října 2013 v 23:01 | V. |  Články
Po dlouuuuhém, opravdu dlouhém přemáhání usednout k notebooku a konečně napsat nějaký článek, jsem se zvedla a přesunula svůj velectěný zadek k blogu. I přes neuvěřitelnou bolest hlavy, podotýkám neuvěřitelnou. Mám chuť se každou chvíli podívat do prava, jestli tam náhodou není nějaké zjevení, které mi bouchá hřebíky do ucha, ale ultra tupý hřebíky. Dobře, zní to divně, ale to je takový to, když vás strašlivě bolí někde unitř ucha a jde to všude do hlavy. Naštěstí mě to přešlo, radši. Když jsem to řekla mámě, oznámila mi, že tedy půjdeme do nemocnice, NÉ DÍKY. Nikdy v životě nepůjdu do nemocnice, když budu mít něco s ušima, i kdyby mi z nich trčely obrovské hřebíky. Ne, máme tam nepříjemný doktory a mám moc citlivé uši. Teď si tak říkám, nemá to být projektový den? Proč teda píšu o mých uších? Fajn, jdeme na to.

Téma na čtvrtý projektový den jsou 'Duchové'. Předem vás musím upozornit, že věřím na duchy, takže si myslete co chcete. Příběhy, které použiji v článku, jsou pravdivé, nejsou to žádné výplody mé fantazie, i když bych si to možná nejraději přála.

Povídka - Domeček z karet

11. října 2013 v 22:18 | V. |  Články
House od cards, aneb 'jak se mi zhroutil svět'.